We use, we bake and we eat cookies. By browsing our site you agree to our use of cookies. Okay! Learn more

Meble do sypialni, garderoby

Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych mebli na wymiar takich jak: meble do sypialni, meble pokojowe oraz meble do salonu i garderoby. Wykonujemy również wszelkiego rodzaju regały, komody, biblioteki, stoły fornirowane, wszelkiego rodzaju półki i szafki RTV.

Możesz zamówić nowoczesne meble na wymiar z naszej oferty lub zaproponować swój własny design, prosząc o indywidualny projekt. Projekty tworzymy zawsze w oparciu o indywidualne potrzeby każdego z naszych Klientów, uwzględniając przy tym możliwości danego pomieszczenia. Z naszą pomocą wzbogacisz swoje już urządzone mieszkanie lub w oryginalny i funkcjonalny sposób zaaranżujesz pomieszczenia w nowym domu.

Nowoczesne meble na wymiar wykonujemy głównie z MDF lakierowanego w macie, półmacie lub w wysokim połysku. Są to meble ponadczasowe, gwarantujące klientowi walory estetyczne. Meble do sypialni to przede wszystkim łóżka wykonane z najwyższej jakości materiałów jak również szafki nocne oraz komody lub nawet szafy na wymiar. Oczywiście nie same walory estetyczne są tu ważne, meble wykonane przez naszą firmę, to meble gwarantujące najwyższą jakość wykonania, ponieważ do tego przykładamy ogromne znaczenie z uwzględnieniem najwyższej jakości, profesjonalnie, sprawnie i terminowo !

Wykonujemy również nowoczesne meble na wymiar z frontami giętymi do kuchni, salonu, łazienki lub garderoby. Meble te wykonujemy głownie z MDF lakierowanego w wysokim połysku, jak również stosujemy forniry lakierowane naturalne lub modyfikowane. Meble na wymiar wykonane z najwyższej jakości materiałów przy zastosowaniu frontów giętych, to gwarancja długoletniego użytkowania i satysfakcji, jak również elegancja oraz niesamowity efekt wizualny. Tan rodzaj frontów nie posiada płaskiej powierzchni jak sama nazwa wskazuje, są to fronty wygięte w odpowiedni łuk. Fronty gięte nadają nowoczesnym meblom na wymiar odpowiedniego charakteru i cechuje je pewny luxus.