Nasza strona WWW wykorzystuje pliki cookies do personalizacji strony i w celach statystycznych. Możesz zgodzić się na ich używanie lub wyłączyć je w przeglądarce internetowej. Akceptuję! Więcej informacji

Meble do sypialni, garderoby

Zajmujemy się także tworzeniem nowoczesnych mebli na wymiar takich jak: meble pokojowe oraz meble do salonu i garderoby. Wykonujemy również wszelkiego rodzaju regały, komody, biblioteki, stoły fornirowane, wszelkiego rodzaju półki i szafki RTV.

Możesz zamówić nowoczesne meble na wymiar z naszej oferty lub zaproponować swój własny design, prosząc o indywidualny projekt. Projekty tworzymy zawsze w oparciu o indywidualne potrzeby każdego z naszych Klientów, uwzględniając przy tym możliwości danego pomieszczenia. Z naszą pomocą wzbogacisz swoje już urządzone mieszkanie lub w oryginalny i funkcjonalny sposób zaaranżujesz pomieszczenia w nowym domu.

Większość mebli pod wymiar wykonujemy z MDF lakierowanego w macie, półmacie lub w wysokim połysku. Są to produkty ponadczasowe gwarantujące walory estetyczne. Meble do sypialni to przede wszystkim łóżka wykonane z najwyższej jakości materiałów jak również szafki nocne oraz komody lub nawet szafy na wymiar. Oczywiście nie same walory estetyczne są tu ważne, meble wykonane przez naszą firmę to meble gwarantujące najwyższą jakość wykonania, ponieważ do tego przykładamy ogromne znaczenie z uwzględnieniem najwyższej jakości, profesjonalnie, sprawnie i terminowo !