Szafy na wymiar

Nowoczesne szafy na wymiar wykonywane przez naszą firmę to meble wykonane z najlepszych materiałów, trwałe i eleganckie. Zaprojektowane i wykonane tak, by satysfakcjonowały najbardziej wymagającego klienta. Przy realizacji naszych mebli stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość produktu, jest to dla naszej firmy sprawa priorytetowa i najważniejsza.

Warszawa jest ogromnym miastem, w którym zajmujemy jedną z czołowych pozycji na lokalnym rynku w kategorii „meble na wymiar”. Nasze nowoczesne szafy na wymiar przyczyniły się do powstania niesamowitej aury w niejednym już mieszkaniu, domu, czy też biurze. Oferujemy klientom szeroki wybór produktów oraz materiałów do mebli, dzięki czemu wystrój Twojego mieszkania będzie maksymalnie bliski Twoim indywidualnym gustom.

Wysoka jakość stosowanych przez nas materiałów takich jak MDF lakierowany lub fornir lakierowany, nowoczesne rozwiązania techniczne oraz rozwiązania mające na celu osiągnięcie najwyższego stopnia funkcjonalności, sprawiają, iż z naszych usług z roku na rok korzysta coraz więcej klientów. Jesteśmy też polecani przez naszych klientów ich znajomym lub rodzinie, co jest dla nas olbrzymią satysfakcją.

Nowoczesne szafy na wymiar możemy wbudować w każdą istniejącą wnękę w mieszkaniu czy też domu, stosując drzwi na systemach jezdnych przesuwnych lub drzwi składane lub otwierane klasycznie. Drzwi przesuwne do szaf na wymiar stosujemy tylko i wyłącznie firmy Raumplus, co gwarantuje najwyższą jakość i solidność systemu jezdnego. Materiały na których pracujemy w przypadku drzwi klasycznych do szaf, to głównie MDF lakierowany w półmacie lub wysokim połysku, stosujemy również fronty do szaf wykonane z fornirów egzotycznych lub fornirów naturalnych.

Drzwi otwierane klasycznie lub w systemie przesuwnym do szaf na wymiar możemy również wykonać z tzw. płyt Moduloform. Jest to produkt bardzo nowoczesny i elegancki, który od dłuższego już czasu cieszy się bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów, jak również bardzo wysoko docenili go architekci oraz projektanci wnętrz. 

Mieszkańcy Warszawy jak również i okolic często wybierają naszą ofertę spośród wielu usługodawców w branży „meble na wymiar”. Świadczy to o jakości oferowanych przez nas produktów, ponieważ właśnie jakość naszych mebli oraz nasz profesjonalizm w działaniu stawiamy na pierwszym miejscu.