We use, we bake and we eat cookies. By browsing our site you agree to our use of cookies. Okay! Learn more

Opinie

Poniżej prezentujemy kilka opinii, które zostały wystawione dla naszej firmy. Mamy nadzieję, że zgromadzone tu opinie jeszcze bardziej zachęcą Państwa do skorzystania z naszych usług.

Zarówno jakość materiałów jak i usługa ich montażu wykonane profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt z klientem, doradztwo na wysokim poziomie. Ekipa montująca niezwykle sprawna. I co ważne słuchająca uwag klienta. Polecam Katarzyna

                                                                                                              Katarzyna Buchowiecka

___________________________________________________________________________

Współpraca bardzo udana, kuchnia jest funkcjonalna, nowoczesna i solidnie wykonana z materiałów wysokiej jakości. Z czystym sumieniem polecam.

                                                                                                                                 Ewa Rokicka

___________________________________________________________________________

Nowoczesne meble kuchenne wykonane bardzo dokładnie i solidnie zgodnie z założeniami projektowymi. Sprawny bezproblemowy montaż mebli w przyjętym terminie. Dobry kontakt ze sprzedawcą. POLECAM!!!

Hanna Małachowska


Oceniam pozytywnie firmę Max-Profil pana Roberta Grabowskiego. On sam wykazał się gotowością do bardzo częstych spotkań z nami w okresie projektowania i zawsze służył radą i pomocą. Sama realizacja też odbyła się bez większych problemów a pracownicy firmy wykazali się fachowością, elastycznością i dbałością o porządek.

Witold Gonera


Firma Max-Profil wykonała dla mnie trzy zabudowy szaf i nowoczesne meble kuchenne. Jestem bardzo zadowolona z miłej i fachowej obsługi klienta oraz jakości i różnorodności usług tej firmy. Wszystko zrobione zgodnie z planem i terminem za całkiem rozsądną cenę. Naprawdę polecam.

Marta Śpiewak


Jestem architektem wykonującym dla swoich zleceniodawców wiele projektów wnętrz i zawsze polecam firmy wykonawcze zasługujące na zaufanie. Firma Max-Profil wykonała dla moich klientów wiele zaprojektowanych przeze mnie mebli kuchennych, łazienkowych, nawet specjalne zabudowy meblowe w pokojach, bez zarzutu, w terminie. Bardzo dobra jakość wykonania, dobry montaż i na dodatek atrakcyjne ceny. Zdecydowanie polecam

Ewa Dobrowolska – Architekt wnętrz


Referencje – Łukasz Wielec


Należymy do grona tych firm, które uzyskały najlepszą rekomendacje za wykonane usługi. 

Sprawdź pod adresem:

http://www.tupolecam.pl/polecane/premium/max-profil-meble/opinie.html

Zapraszamy Państwa do współpracy !