We use, we bake and we eat cookies. By browsing our site you agree to our use of cookies. Okay! Learn more

Szafy na wymiar Warszawa

Szafy na wymiar wykonane przez naszą firmę to meble nowoczesne i eleganckie, zaprojektowane i wykonane tak, by satysfakcjonowały najbardziej wymagającego klienta. Przy realizacji naszych mebli stawiamy przede wszystkim sobie za cel najwyższą jakość produktu i to jest dla nas sprawa priorytetowa i najważniejsza.

Warszawa jest ogromnym miastem, w którym zajmujemy jedną z najwyższych pozycji na lokalnym rynku w kategorii „meble na wymiar”. Nasze nowoczesne meble przyczyniły się do powstania niesamowitej aury w niejednym mieszkaniu, domu, czy też biurze. Oferujemy szeroki wybór produktów oraz materiałów do mebli, dzięki czemu wystrój Twojego mieszkania będzie maksymalnie bliski Twoim indywidualnym gustom.

Wysoka jakość stosowanych przez nas materiałów, nowoczesne rozwiązania techniczne oraz rozwiązania mające na celu osiągnięcie najwyższego stopnia funkcjonalności, sprawiają, iż z naszych usług z roku na rok korzysta coraz więcej klientów. Jesteśmy też polecani przez naszych klientów ich znajomym lub rodzinie, co jest dla nas olbrzymią satysfakcją.

Szafy na wymiar możemy zabudować w każdą istniejącą wnękę w mieszkaniu czy domu, stosując drzwi na systemach jezdnych przesuwnych lub drzwi otwierane klasycznie. Drzwi przesuwne do szafy na wymiar stosujemy tylko i wyłącznie firmy Raumplus, co gwarantuje najwyższą jakość i solidność systemu jezdnego. Materiały na których pracujemy w przypadku drzwi klasycznych do szaf, to głównie MDF lakierowany w macie, półmacie lub w połysku, stosujemy również fronty do szaf wykonane z fornirów egzotycznych lakierowanych lub fornirów naturalnych. Drzwi otwierane klasycznie lub w systemie przesuwnym do szafy na wymiar możemy również wykonać z tzw płyty Moduloform. Jest to produkt bardzo nowoczesny, który od dłuższego już czasu cieszy się bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów, jak również docenili go bardzo wysoko architekci oraz projektanci wnętrz. 

Mieszkańcy Warszawy jak również i okolic często wybierają naszą ofertę spośród wielu usługodawców w branży „meble na wymiar”. Świadczy to o jakości oferowanych przez nas produktów, ponieważ jakość naszych mebli oraz profesjonalizm w działaniu stawiamy na pierwszym miejscu.