Nasza strona WWW wykorzystuje pliki cookies do personalizacji strony i w celach statystycznych. Możesz zgodzić się na ich używanie lub wyłączyć je w przeglądarce internetowej. Akceptuję! Więcej informacji

Szafy na wymiar

Szafy na wymiar wykonane przez naszą firmę to meble zaprojektowane i wykonane tak, by satysfakcjonowały najbardziej wymagającego klienta. Przy realizacji mebli stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość produktu i to jest dla nas sprawa priorytetowa.

Warszawa to ogromne miasto, w którym zajmujemy jedną z najwyższych pozycji na lokalnym rynku w kategorii „meble na wymiar”. Nasze nowoczesne meble przyczyniły się do powstania niesamowitej aury w niejednym mieszkaniu, domu, czy biurze. Oferujemy szeroki wybór produktów oraz materiałów dzięki czemu wystrój lokum będzie maksymalnie bliski Twoim indywidualnym gustom.

Wysoka jakość stosowanych materiałów, nowoczesne rozwiązania techniczne oraz rozwiązania mające na celu osiągnięcie najwyższego stopnia funkcjonalności, sprawiają, iż z naszych usług z roku na rok korzysta coraz więcej Klientów.

Szafy na wymiar możemy zabudować w każdą istniejącą wnękę w mieszkaniu czy domu stosując drzwi na systemach jezdnych przesuwnych lub drzwi otwierane klasycznie. Materiały na których pracujemy w przypadku drzwi klasycznych to głównie MDF lakierowany w macie, półmacie lub w połysku, stosujemy również fronty wykonane z fornirów egzotycznych lub naturalnych. Drzwi otwierane klasycznie lub w systemie przesuwnym do szafy na wymiar możemy również wykonać z tzw Moduloformu, produkt ten cieszy się bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów, jak również docenili go architekci oraz projektanci wnętrz. 

Mieszkańcy Warszawy często wybierają naszą ofertę spośród wielu usługodawców branży „meble na wymiar” i świadczy to o jakości oferowanych przez nas produktów.