23 kuchenne inspiracje

Nowoczesne trendy w projektowaniu kuchni dość szybko się zmieniają. Staramy się wychodzić naprzeciw najnowszym stylom w projektowaniu mebli, dlatego chcemy pokazać 23 inspirujących przykładów funkcjonalnej, nowoczesnej kuchni. Wszystkie pomysły jakie pokazujemy niżej doskonale pasują do nowoczesnego wyglądu domu, lub mieszkania, co w połączeniu z trwałością drewnianych mebli nada pomieszczeniu ponadczasowy charakter. Na kilku zdjęciach zobaczyć można futurystyczne kształty mebli – nie jest to jednak konieczne, aby nadać swojemu pomieszczeniu nowoczesnego stylu. Ten najczęściej budowany jest przez dodatkowe elementy wyposażenia – ozdoby ścienne, obrazy, wazony z kwiatami, lub oświetlenie.

Autorem zdjęć jest Lavinia fotografie pochodzą z serwisu freshome

Jeżeli jakiś styl wyposażenia kuchni Ci się podoba – skantuj się z nami. Przygotujemy aranżacje dla Twojej nowej kuchni, zaprojektujemy meble na wymiar specjalnie dla Twojego pomieszczenia. Porozmawiaj z architektem, który w Twoim domu lub mieszkaniu przedstawi najlepsze pomysły na zaaranżowanie przestrzeni.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Max-Profil Meble Design Studio z siedzibą w Warszawa Wilanów ul. Syta 120 lok. 10, moich danych osobowych w celu realizacji zamówienia usług, oraz umieszczania ich w bazie danych prowadzonej przez Max-Profil Meble Design Studio w celu ewidencji - zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.). Osoba, która składa powyższe oświadczenie, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych zamieszczonych w bazie, oraz do ich modyfikacji.