Meble fornirowane na wymiar – klasyczne piękno i funkcjonalność

Fornirowanie to stara i szlachetna technika, sięgająca jeszcze XVIII wieku, dziś nadal w niektórych domach stoją babcine okrągłe stoły z rozkładanym blatem. Przez wiele osób takie meble to prawdziwe przedmioty z duszą. Nic dziwnego, skoro wielu z nas wychowało się w otoczeniu takich mebli i kojarzą je z bezpieczną przystanią dzieciństwa, do którego ucieka się w momentach stresu poszukując spokoju i harmonii.

Meble fornirowane Warszawa

Drewniany stół to serce każdego domu. Miejsce wspólnych posiłków które cementują rodzinne więzy i pozostają w pamięci na długie lata. Miejsce spotkań i rozmów, które nieraz decydują o kierunku dalszego życia. Każda rodzina zasługuje na taki mebel, przy którym wychowa dzieci aby i one mogły iść dalej przez życie z ładunkiem pozytywnych wspomnień rodzinnego domu.

Stoły fornirowane na wymiar

Wyposażenie pomieszczenia w meble fornirowane na wymiar daje jednak jeszcze inne, znacznie przyziemniejsze korzyści. Modułowy charakter takich mebli pozwala na dowolne zagospodarowanie mniejszych przestrzeni, zwłaszcza w momencie gdy robione są one pod wymiar. Nasze meble fornirowane wykonujemy z wysokiej jakości płyt meblowych MDF, co zapewnia im wytrzymałość na pokolenia. W naszym studiu projektowym prezentujemy pełną gamę forniru wykonanego z dowolnego gatunku drewna. Możliwość wyboru dowolnego koloru, tekstury drewna i stopnia wybarwienia gwarantuje nadanie pomieszczeniu jednolitego, spójnego i oryginalnego wyglądu. Grubość forniru – a więc naturalnej warstwy drewna którą oklejany jest mebel – ma swoje przełożenie w jego żywotności oraz odporności na uszkodzenia. Naszym Klientom oferujemy naturalny fornir o grubościach od 0.6 mm do 1.5 a nawet 2 mm.

Nadaj swoim nowym meblom wielofunkcyjny charakter i rustykalny styl.