Meble z grafiką

Meble kuchenne z grafiką

Meble kuchenne z grafiką to oferta stworzona w taki sposób, aby odpowiadała indywidualnym gustom naszych klientów. Dajemy możliwość naszym klientom dopasowania do wybranych i zamówionych w naszej firmie nowoczesnych mebli odpowiedniego indywidualnego elementu graficznego, który zostanie zaprojektowany przez naszych projektantów z szerokiej gamy propozycji. Pozwoli to na stworzenie w mieszkaniu, domu, czy też biurze indywidualnej ciekawej przestrzeni, w której będziemy czuć się naprawdę dobrze. Dopasowanie elementów graficznych mebli do indywidualnych wymagań naszych klientów to oferta unikalna i godna zainteresowania.

Bardzo ciekawym i interesującym rozwiązaniem w meblach kuchennych jest umieszczenie grafiki między blatem kuchennym a górnymi szafkami jako tzw. pas nablatowy lub inaczej mówiąc ekran kuchenny. Stanowi to dość ciekawą i interesującą alternatywę dla standardowych, stosowanych niegdyś płytek kuchennych, które wychodzą już z trendu meblarskiego i nie cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Meble kuchenne z grafiką nabierają w ten sposób zupełnie innego charakteru, co podnosi niesamowicie efekt wizualny na całości mebla. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest również mniejszy koszt dla klienta w porównaniu z tradycyjnymi płytkami, jak również w przypadku codziennego  użytkowania, łatwość utrzymania takiej szyby z grafiką w czystości.

W szafach wnękowych na wymiar na frontach również stosuje się element grafiki, jako nowoczesny element wypełnienia drzwi przesuwnych, szyba montowana jest wtedy między ramy aluminiowe systemu jezdnego jako wypełnienie drzwi. W szafach w drzwiach klasycznie otwieranych również możemy zastosować element graficzny. Grafikę możemy sobie wybrać np. ze strony fotolia.com, jak również z dostępnych w firmie zdjęć. Grafika stosowana jest również w meblach łazienkowych, np. jako zabudowa istniejącej wnęki z drzwiami klasycznymi, lub też jako zabudowa meblowa nad istniejącym geberitem. Jest to dość ciekawe rozwiązanie, dające niesamowity efekt wizualny. Przy tego typu rozwiązaniach z drzwiami klasycznymi – otwieranymi w meblach nie stosuje się raczej uchwytów, fronty są otwierane bezuchwytowo za pomocą tzw podfrezowania lub dotknięcia frontu tzw Tip-on „clik” firmy Blum.

Nasze meble kuchenne z grafiką jak również szafy wnękowe oraz inne meble z grafiką, zapewnią komfort Tobie oraz Twoim bliskim i będą służyć przez wiele lat.

kliknij w obrazek aby go powiększyć