Meble kuchenne na wymiar

Kuchnie na wymiar – najlepsze w Warszawie

Kuchnia to niezwykłe miejsce w domu każdego z nas, jest centrum naszego codziennego życia. Wybierając meble kuchenne na wymiar do naszego mieszkania czy też domu pamiętajmy oraz zwracajmy szczególną uwagę na dobór odpowiednich materiałów. Wybierajmy zawsze najwyższą jakość produktu za rozsądną cenę.

Jednym z głównych nurtów we współczesnym designie jest minimalizm, który już na stałe zagościł w naszych meblach kuchennych. Coraz częściej stawiamy na czyste proste formy mebli, gładkie bez struktur, najlepiej pozbawione uchwytów fronty szafek. Do niepodważalnych zalet mebli w kolorze białego połysku lub w macie należy ich wizualna lekkość, czystość i estetyczność. Wnętrza urządzone meblami w kolorze białym wydają się być przestrzennie większe i bardziej rozjaśnione. Bieli w ostatnim czasie towarzyszy wysoki połysk. Meble do salonu, np: regały ścienne, meblościanki wykonane w wysokim połysku wzmacniają efekt nowoczesnego salonu i dodają lekkości. Bardzo często meble do salonu przechodzą też w meble kuchenne w przypadku otwartej przestrzeni lub w przypadku aneksu kuchennego.

Rozważając zakup mebli do naszej kuchni zastanówmy się nad wyborem materiałów. Meble kuchenne nowoczesne, prowansalskie, czy też meble kuchenne w stylu klasycznym, wykonane są z płyt wiórowych ( korpusy ), z MDF lakierowanego lub litego drewna albo forniru wykonane są fronty. Całości dopełnia blat kuchenny z laminatu lub kamienia – granitu lub ostatnio z konglomeratu kwarcowego. Właściwe ustawienie mebli i dobranie sprzętu AGD, warunkuje ergonomię urządzonej kuchni. We wnętrzach szafek kuchennych montowane są szuflady z domykiem firmy Blum, mechanizmy domykania drzwiczek, druciane kosze, carga wysokie lub niskie pod blat, karuzele oraz inne dostępne na rynku akcesoria.

Jeśli masz problem z aranżacją swojej nowej kuchni, marzysz o trwałych i nowoczesnych meblach na wymiar, lub pragniesz, by Twoja stara kuchnia zyskała nowy blask – nasi projektanci zaproponują najlepsze rozwiązania. Przygotujemy dla Ciebie propozycję mebli w formie projektów graficznych dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb, doradzimy przy wyborze materiałów. Przy zakupie mebli kuchennych na wymiar proponujemy również zakup sprzętu AGD do zabudowy najlepszych renomowanych marek takich jak Siemens, Bosch.

Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, by realizowane przez nas meble kuchenne były nowoczesne, funkcjonalne i jednocześnie niepowtarzalne! Wielkie zaangażowanie naszej firmy w każdy, nawet najmniejszy projekt sprawia, że wiedziemy prym wśród producentów nowoczesnych mebli na wymiar w Warszawie i nie tylko.

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Zapraszamy do kontaktu. Nasz projektant przyjedzie do Ciebie, dokona pomiarów i odpowie na wszystkie pytania związane z Twoimi pomysłami na idealną kuchnię. Bezpłatnie i bez zobowiązań.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Max-Profil Meble Design Studio z siedzibą w Warszawa Wilanów ul. Syta 120 lok. 10, moich danych osobowych w celu realizacji zamówienia usług, oraz umieszczania ich w bazie danych prowadzonej przez Max-Profil Meble Design Studio w celu ewidencji - zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.). Osoba, która składa powyższe oświadczenie, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych zamieszczonych w bazie, oraz do ich modyfikacji.