Panele Moduloform w praktyce

Z perspektywy klienta, który z reguły kompletnie nie zna technologii produkcji mebli może wydawać się, że słowo „nowoczesne” jest bardzo przesadzone przed kategorią mebli jakie oferujemy i które zyskują coraz większą popularność na rynku. Chciałbym więc wytłumaczyć dokładnie co sprawia, że możliwości modelowania nowoczesnych mebli są dowolne i nieograniczone. Chcę Cię również zainspirować do sprawdzenia oferty i możliwości jakie daje współpraca z naszym partnerem – firmą Proform.

Panele Moduloform Warszawa

Co sprawia, że przyglądając się takiemu zdjęciu od razu możemy przypisać takie wyposażenie kuchni w kategorię „nowoczesne”? Bez wątpienia składa się na to wiele elementów, takich jak elewacja, krzesła barowe, designerski pochłaniacz i nowoczesny, drogi sprzęt w zabudowie, oraz dekoracje. Są to jednak elementy jakie bardzo windują ceny takich kuchni i sprawiają wrażenie, że nowoczesne musi oznaczać drogie.

A jednak to, co głównie buduje klimat nowoczesnej kuchni to meble. Proste, ostre, funkcjonalne formy, odbiegające od przyjętych i utartych standardów. Wysoki połysk mebli, stonowane barwy. Możliwości są więc nieograniczone, można się o tym samodzielnie przekonać odwiedzając stronę Proform.

Pracując wspólnie z klientem nad jego pomysłami projektant służy mu własnym doświadczeniem, wiedzą o designie i technologii drewna, podpowiada oryginalne materiały wykończeniowe, które sprawią że meble zyskają indywidualizm. Nikt i nigdzie może nie mieć takie samej kuchni, szafy wnękowej, lub łazienki (panele Moduloform idealnie się tam sprawdzają). A użycie najlepszych materiałów do produkcji nowoczesnych mebli, oraz staranność ich wykonania wyrobiona 11 letnim doświadczeniem i obecności na rynku sprawi, że otrzymasz produkt najwyższej jakości i w pełni funkcjonalny, który będzie służył wiele lat.

Proform stworzył paletę frontów meblowych opartych na kolorowych panelach PCV, naklejonych na płyty MDF. Dzięki temu możemy zaoferować dowolną konfigurację kształtów i kolorów z oferty Proform. Jeżeli przychodzisz z gotowym, własnym projektem od architekta, również go zrealizujemy. Sprawdź naszą galerię ostatnich realizacji.

Napisz do nas i umów się na spotkanie w Twoim domu. Wykonamy pomiary i porozmawiamy o Twoich pomysłach.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Max-Profil Meble Design Studio z siedzibą w Warszawa Wilanów ul. Syta 120 lok. 10, moich danych osobowych w celu realizacji zamówienia usług, oraz umieszczania ich w bazie danych prowadzonej przez Max-Profil Meble Design Studio w celu ewidencji - zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.). Osoba, która składa powyższe oświadczenie, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych zamieszczonych w bazie, oraz do ich modyfikacji.