System Raumplus – funkcjonalność na najwyższym poziomie

Meble projektowane na wymiar bez wątpienia są produktami klasy premium, gdzie cena determinowana jest wieloma czynnikami. Podstawowymi z nich są oczywiście wykorzystane do budowy mebli materiały – drewno jako produkt szlachetny nie jest szeroko stosowany do tworzenia i wykończenia. Na dodatkową wartość składa się również ręczne wykonanie, które gwarantuje maksymalny stopień dopasowania projektu. Chodzi tutaj zarówno o precyzyjny wymiar mebla, ale również o pełną kontrolę nad jego ostatecznym wyglądem dostosowanym do indywidualnych preferencji zamawiającego. Ostatni rzeczą która odróżnia nasze meble na tle konkurencji to zastosowanie gotowych systemów wyposażenia dostarczanych przez naszego partnera – firmę Raumplus.

Szafy wnękowe na wymiar Warszawa

Max Profil Meble wykorzystuje elementy wyposażenia Raumplus przy szafach wnękowych. Zapewniają one niezwykłą wręcz funkcjonalność, która jest kluczowym elementem w utrzymaniu porządku w szafie wnękowej. Poniżej można zobaczyć kilka przykładowych rozwiązań przygotowanych przez Raumplus.

Już na pierwszy rzut oka widać, że systemy te pozwalają doskonale zapanować nad przestrzenią w szafie wnękowej, która nie jest mała. Funkcjonalność to priorytet, aby w pełni cieszyć się możliwościami jakie daje taka zabudowa i oszczędnością miejsca jaką zyskujesz.

Warto przyjrzeć się również inspiracjom Raumplus na wyposażenie wnętrz – zarówno dla domów jednorodzinnych jak i mieszkań. Jak widać, systemy te można zastosować w każdym wnętrzu, niezależnie od jego wymiarów.

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz zainwestować w najbardziej funkcjonalne rozwiązania obecnie dostępne na rynku. Nasze studio zaprojektuje, wykona i zamontuje szafy wnękowe w Twoim domu.