Powrót do tradycyjnego stolarstwa – szafy na wymiar

Meble kupuje się w popularnym szwedzkim koncernie – są tanie, estetyczne i funkcjonalne. Do niedawna była to najchętniej obierana droga przez wszystkich, którzy myśleli o umeblowaniu swoich wnętrz. Dziś sytuacja nie jest tak oczywista. Wielu z nas w poszukiwaniu wyższej jakości, oryginalności i duszy mebli wybiera jednak inne rozwiązanie i po meble udaje się do lokalnych stolarzy lub po prostu wybiera firmy specjalizujące się w produkcji szaf na wymiar.

Stolarze, czy to pracujący w jednoosobowych firmach, czy też zatrudnieni w większych przedsiębiorstwach (jednak nie w olbrzymich koncernach) znów mają ręce pełne satysfakcjonującej roboty. Coraz więcej klientów oczekuje bowiem, że ich domy odzwierciedlą ich charakter, przyzwyczajenia, gust. Nie da się tego zrobić, kupując meble, które znajdują się w domach miliona innych osób.

Kuchnie na wymiar – coraz popularniejszy wybór

Pomieszczeniem, do którego Polacy najchętniej wprowadzają meble na wymiar, jest kuchnia. Nic dziwnego – według badań Beko ponad połowa z nas (59%) gotuje codziennie i poświęca na tę czynność ponad godzinę. Skoro, zaokrąglając, w ciągu roku ponad dwa tygodnie spędzamy w tym pomieszczeniu, musi być ono dostosowane w pełni do naszych potrzeb. Kuchnie na wymiar są dla stolarzy częstym wyzwaniem, które, aby zakończyło się satysfakcją, musi spełniać wysokie wymagania estetyczne i funkcjonalne.

Szafy na wymiar – zawsze w modzie!

Moda wnętrzarska jest zmienna. Kolory, pożądane formy i faktury mebli – już pobieżna analiza pokazuje, że dawne meblościanki trącą myszką w dzisiejszych czasach. Dlatego dobry stolarz powinien doskonale znać obowiązujące trendy, a także umiejętnie wsłuchiwać się w oczekiwania swoich Klientów – to ich decyzja jest w końcu najważniejsza. Dobrze wykonane szafy na wymiar nigdy jednak nie wyjdą z mody – ich siłą jest doskonałe dopasowanie do wnętrz, dzięki któremu tworzą z nim zawsze harmonijną całość.

W dzisiejszych czasach zawód stolarza przeżywa swój renesans. W mocno zindywidualizowanych czasach klienci szukają rozwiązań szytych na ich właśnie miarę. Jeśli Ty także szukasz profesjonalisty, który wykona dla Ciebie projekt zgodny z Twoimi oczekiwaniami – skontaktuj się z nami!