Czy warto kupować meble na wymiar?

Urządzacie własne, przytulne gniazdo i szukacie idealnych mebli kuchennych, do sypialni, czy salonu? Oferta popularnych sieci sklepów nie odpowiada Waszym potrzebom i wciąż zwlekacie z podjęciem decyzji o wyposażeniu mieszkania? A może czas, by postawić na szafy na wymiar? Czy warto kupować meble na wymiar?

Jeszcze 20-30 lat temu w Polskich domach królowały meblościanki. Można je było spotkać dosłownie wszędzie, niezależnie od stopnia zamożności właścicieli domu. Dziś z kolei oferta sklepów jest ogromna, trudno zdecydować się na  odpowiedniego koloru, kształtu… W potoku mebli z sieciówek zatraciła się jednak jakość, detal wykonania… Meble dziś zużywają się wyjątkowo szybko, służą nam przez maksymalnie 2-3 lata. Czy jedynym rozwiązaniem jest nieustanne kupowanie nowych produktów?

Czy warto kupować meble na wymiar?

Firma  Max-Meble Design Warszawa oferuje swoim klientom kompleksowe wyposażenie wnętrz mieszkalnych. Meble kuchenne na wymiar są najczęstszym wyborem naszych klientów, jednak zajmujemy się również projektowaniem mebli łazienkowych, do sypialni, garderoby i wszystkich innych pomieszczeń mieszkalnych. Dlaczego warto zdecydować się na meble „szyte na miarę”?

Indywidualne rozwiązanie

Wchodząc do czyjegoś domu, od razu czujemy, czy ma niepowtarzalny charakter i wyróżnia się wyjątkową aranżacją. Jeśli cenisz indywidualne projekty i jesteś zdania, że dom jest Twoją wizytówką – lepiej postaw na meble na wymiar. Dzięki temu rozwiązaniu to Ty będziesz miał pełną decyzyjność w sprawie koloru, rozmiaru, materiału mebli i wszystkich istotnych detali. Co więcej, taki mebel będzie niepowtarzalny – nie znajdziesz więc go w domach i mieszkaniach innych osób.

Wykorzystaj dostępną przestrzeń

Nie każde wnętrze jest proste do aranżacji. Skosy, wnęki, okna w „nieodpowiednim” miejscu – przeszkód w realizacji naszych zamysłów wnętrzarskich może być wiele. Dzięki meblom na wymiar znikną one. Nasze realizacje mogą zostać zaprojektowane tak, by zmieścić się w każdą przestrzeń, ominąć każdą przeszkodę. To Ty zadecydujesz o długości, głębokości i ilości szaf – dzięki czemu każde z pomieszczeń Twojego domu będzie prezentowało się harmonijnie i spójnie.

Postaw na jakość

Czy warto kupować meble na wymiar? Tak! Argumentem przemawiającym za wyborem mebli na miarę jest ich wyjątkowa, wysoka jakość. W przeciwieństwie do mebli produkowanych masowo – na realizację projektów na miarę potrzeba dłuższego czasu, wysokiej jakości materiałów, sprzętu i umiejętności. Tego typu rozwiązania cieszą się popularnością zwłaszcza u osób, które cenią sobie najwyższą jakość wykonania połączoną z oryginalnym stylem.