Oferta

Meble kuchenne na zamówienie Warszawa.

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam na realizację najbardziej wyszukanych nowoczesnych mebli, nietypowych projektów dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Z najwyższą starannością projektujemy oraz wykonujemy dla klientów meble kuchenne na zamówienie, w tym nowoczesne kuchnie jak również kuchnie klasyczne, łącznie z przygotowaniem dokumentacji projektowej oraz kompleksowym montażem mebli. Montaż mebli kuchennych wykonujemy łącznie z montażem sprzętu AGD do zabudowy. To wszystko sprawia, że z naszych rąk wychodzą funkcjonalne, nowoczesne, a przy tym w pełni wyposażone oryginalne meble, które będą Państwu służyć wiele lat.

Naszą wielką pasją jest produkcja nowoczesnych mebli kuchennych. 

Ponadto wykonujemy również: szafy wnękowe na wymiar, meble pokojowe, meble do salonu, garderoby, meble łazienkowe, meble biurowe oraz inne wszelkiego rodzaju nietypowe zabudowy meblowe pod każdy wymiar.

Propozycja frontów kuchennych na kuchnię:

 • fronty laminowane gładkie lub drewnopodobne,
 • fronty MDF lakierowane w półmacie lub wysoki połysk,
 • fronty drewno lite: sosna, buk, dąb oraz drewno egzotyczne,
 • forniry naturalne oraz modyfikowane matowe lub w połysku,
 • NOWOŚĆ NA RYNKU– FRONTY MODULOFORM – Galeria

oraz elementy graficzne mebli

Etapy działania naszej firmy:

 • pomiar i doradztwo u klienta,
 • przygotowanie projektu,
 • przedstawienie oferty,
 • podpisanie umowy,
 • przekazanie na produkcję,
 • montaż mebli u klienta.

Meble kuchenne na zamówienie – odmień swoją istniejącą kuchnię niedużym kosztem !

Jako jedni z nielicznych firm na rynku proponujemy Państwu usługę, polegającą na wymianie samych frontów kuchennych w istniejącej już kuchni, jak również wymianę istniejących blatów kuchennych. Do lakierowania frontów kuchennych używamy lakierów poliuretanowych z palety ICA, RAL lub NCS, co gwarantuje najwyższą jakość produktu. Lakiery te należą do najpopularniejszych i są znane na całym świecie, jako wysokiej klasy lakiery do wykańczania mebli i elementów wystroju wnętrz.

Dzięki tej usłudze możemy sprawić, że Twoja istniejąca kuchnia stanie się zupełnie inna, nowoczesna, niepowtarzalna i całkowicie odmieniona. Jest to bardzo ciekawa alternatywa w porównaniu do zakupu nowych mebli kuchennych, ponieważ korpusy istniejących szafek kuchennych zostają te same, są to elementy niewidoczne wykonane z płyt laminowanych, a zmianie podlegają tylko i wyłącznie same fronty kuchenne oraz blaty kuchenne. W ten oto prosty sposób możemy sprawić, że Twoje stare meble zostaną całkowicie odmienione, a po wymianie samych frontów oraz blatów Twoja nowa kuchnia nabierze nowego smaku i charakteru i będzie służyć jeszcze przez wiele wiele lat.

Warto rozważyć ofertę naszej firmy, ponieważ koszty takiej usługi są o wiele niższe, w stosunku do zakupu nowych mebli kuchennych, a efekt wizualny jest niemalże identyczny. Pracujemy tylko i wyłącznie na systemach i rozwiązaniach firmy Blum – Gwarancja jakości.

Ostatnio wzbogaciliśmy naszą ofertę o drzwi wewnątrz lokalowe. Drzwi wykonujemy z MDF lakierowanego w półmacie oraz w połysku, jak również wykonujemy drzwi fornirowane, stosując fornir naturalny lub modyfikowany. Drzwi są zabezpieczone odpowiedniej jakości lakierem. 

Zachęcamy do bezpłatnych wycen pod adresem: biuro@maxmeble.com