Inne meble na zamówienie

Nowoczesne meble na zamówienie

Marzysz o oryginalnych nowoczesnych meblach na wymiar, nowoczesnej komodzie lub biurku do pracy, wygodnym łóżku o niepowtarzalnym wyglądzie, które wzbogaci Twoją sypialnie, a może o klasycznej i pojemnej biblioteczce, w której bez trudu pomieścisz wszystkie swoje książki ? Jeśli tak, to my możemy spełnić Twoje marzenia !

Do produkcji naszych mebli używamy najwyższej jakości materiałów. Meble na zamówienie wykonywane są głównie z MDF lakierowanego w macie, półmacie lub w wysokim połysku ( dotyczy frontów ) jak również można zastosować fornir egzotyczny lub naturalny. Meble na zamówienie wykonujemy również z drewna egzotycznego lub drewna krajowego np dąb, buk, jak również stosujemy dostępne na rynku laminaty drewnopodobne lub gładkie struktury. Wykonujemy z nich łóżka sypialniane, szafki nocne, komody, regały na książki jak również szafki na buty oraz wiele innych mebli pod wymiar.

Do lakierowania frontów w naszych meblach na zamówienie używamy najwyższej jakości lakierów dostępnych na rynku, akrylowych i poliuretanowych np ICA, RAL lub NCS. Lakiery te spełniają najwyższej jakości wymagania stosowane w meblarstwie oraz są doceniane przez naszych klientów.

Z przyjemnością i z wielkim zaangażowaniem zaprojektujemy dla Ciebie nowoczesne meble na zamówienie wysokiej jakości, według Twoich wytycznych oraz wspólnie opracowanego projektu. Korzystając z naszych usług i zamawiając nowoczesne meble na wymiar w naszej firmie, realizowane specjalnie dla Twoich potrzeb, masz pewność, że Twój mebel będzie naprawdę wyjątkowy i funkcjonalny. Z pewnością będzie Ci służył przez wiele lat. W procesie projektowania mebli służą pomocą nasi projektanci.

Jeśli w sklepach meblowych nie znajdziesz gotowego produktu, tego, czego potrzebujesz, skontaktuj się z nami – wykonamy dla Ciebie meble za zamówienie, które będą służyć wiele lat.