Opinie

Opinie o naszych nowoczesnych meblach.

Poniżej prezentujemy kilka opinii, które zostały wystawione dla naszej firmy. Mamy nadzieję, że zgromadzone tu opinie jeszcze bardziej zachęcą Państwa do skorzystania z naszych usług na nowoczesne meble.

Zarówno jakość materiałów jak i usługa ich montażu wykonane profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt z klientem, doradztwo na wysokim poziomie. Ekipa montująca niezwykle sprawna. I co ważne słuchająca uwag klienta. Polecam Katarzyna

Katarzyna Buchowiecka

Współpraca bardzo udana, kuchnia jest funkcjonalna, nowoczesna i solidnie wykonana z materiałów wysokiej jakości. Z czystym sumieniem polecam.

Ewa Rokicka

Nowoczesne meble kuchenne wykonane bardzo dokładnie i solidnie zgodnie z założeniami projektowymi. Sprawny bezproblemowy montaż mebli w przyjętym terminie. Dobry kontakt ze sprzedawcą. POLECAM!!!

Hanna Małachowska

Oceniam pozytywnie firmę Max-Profil pana Roberta Grabowskiego. On sam wykazał się gotowością do bardzo częstych spotkań z nami w okresie projektowania i zawsze służył radą i pomocą. Sama realizacja też odbyła się bez większych problemów a pracownicy firmy wykazali się fachowością, elastycznością i dbałością o porządek.

Witold Gonera

Firma Max-Profil wykonała dla mnie trzy zabudowy szaf i nowoczesne meble kuchenne. Jestem bardzo zadowolona z miłej i fachowej obsługi klienta oraz jakości i różnorodności usług tej firmy. Wszystko zrobione zgodnie z planem i terminem za całkiem rozsądną cenę. Naprawdę polecam.

Marta Śpiewak

Jestem architektem wykonującym dla swoich zleceniodawców wiele projektów wnętrz i zawsze polecam firmy wykonawcze zasługujące na zaufanie. Firma Max-Profil wykonała dla moich klientów wiele zaprojektowanych przeze mnie mebli kuchennych, łazienkowych, nawet specjalne zabudowy meblowe w pokojach, bez zarzutu, w terminie. Bardzo dobra jakość wykonania, dobry montaż i na dodatek atrakcyjne ceny. Zdecydowanie polecam ich nowoczesne meble na wymiar

Ewa Dobrowolska – Architekt wnętrz

Należymy do grona tych firm, które uzyskały najlepszą rekomendacje za wykonane usługi.

Sprawdź klikając

Zapraszamy Państwa do współpracy !