O firmie

Nowoczesne meble na wymiar to nasza Wielka Pasja !

Nasza firma zajmuje się szeroką rozumianą zabudową wnętrz mieszkalnych oraz biurowych w nowoczesne meble na wymiar. Od wielu już lat wykonujemy usługi, które charakteryzują się na rynku najwyższą jakością, terminowością oraz profesjonalizmem, co jest wynikiem naszego doświadczenia oraz zdobytej wiedzy. Produkujemy nowoczesne meble kuchenne oraz kuchnie klasyczne z litego drewna. Wykonujemy również meble łazienkowe, pokojowe, szafy wnękowe, garderoby oraz inne nietypowe meble pod wymiar.

Zastanawiasz się, dlaczego miałbyś wybrać naszą firmę.

Warszawa jest ogromnym miastem, jednak wśród ofert innych firm proponujących nowoczesne meble na wymiar, nasza firma wyróżnia się bez wątpienia. Od samego początku naszej działalności za cel postawiliśmy sobie nie tylko tworzenie nowoczesnych mebli, ale przede wszystkim mebli trwałych i funkcjonalnych. Dla naszej firmy najważniejsza jest jakość oferowanych przez nas produktów oraz pełen profesjonalizm, jak również stawiamy sobie za cel atrakcyjną ofertę cenową wprost proporcjonalną do jakości. Nasze nowoczesne meble na wymiar to najwyższa jakość wykonania, co jest gwarancją długoletniego użytkowania i satysfakcji dla klienta. Robimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług i polecali naszą firmę swoim znajomym lub rodzinie. Dla nas jest to sprawa priorytetowa, a jednocześnie jest to najbardziej skuteczna forma reklamy, ponieważ przyszli poleceni klienci widzieli już nasze meble i wiedzą doskonale, co firma może zaproponować. Swoje meble oferujemy również projektantom oraz architektom wnętrz dla ich klientów, gdzie przy pełnej współpracy między sobą wykonaliśmy razem już wiele nowoczesnych mebli pod wymiar.

Nasi projektanci zaproponują Państwu najlepsze rozwiązania, przygotują ciekawą propozycję projektów graficznych mebli dopasowanych do charakteru mieszkania oraz indywidualnych potrzeb. Doradzą również przy wyborze odpowiednich materiałów oraz odpowiedzą na każde nurtujące Państwa pytania przy pełnej współpracy.

 Co nas wyróżnia:

  • Konkurencyjna oferta cenowa,
  • Najwyższa jakość świadczonych usług,
  • Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie,
  • 3 letnia gwarancja producenta na meble,
  • Każdą ofertę cenową możesz negocjować,
  • Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta.

Nasze usługi od wielu już lat utrzymują się na najwyższym poziomie i to jest jest dla nas sprawa priorytetowa. Dla nas najważniejsza jest Twoja satysfakcja.