Meble łazienkowe

Nowoczesne meble łazienkowe

Nowoczesne meble na wymiar to również meble łazienkowe wykonywane przez naszą firmę. Z łatwością zagospodarujemy dla Ciebie każdą przestrzeń w łazience, tak by była piękna, oryginalna i przy tym funkcjonalna. Jeśli potrzebujesz szafki pod zabudowę pralki, półki łazienkowej, czy też szafki pod umywalkę, czy też zabudowy geberitu, u nas z pewnością uda Ci się zamówić dokładnie to, czego potrzebujesz. Nowoczesne meble łazienkowe idealnie pasować będą do charakteru wnętrza całego Twojego domu lub mieszkania.

Najważniejszą kwestią jest wybór odpowiedniego materiału do łazienki, biorąc pod uwagę panującą tam wilgotność, dlatego też meble łazienkowe wykonujemy głównie z MDF lakierowanego lub forniru lakierowanego. W łazienkach stosujemy również drewno odporne na wilgoć takie jak: teak, jatobe, iroko, cedr, wenge oraz orzech i zebrano. Wśród naszych rodzimych gatunków drewna najlepsze to: dąb, jesion, wiąz, modrzew i buk. Drewno to wymaga odpowiedniego lakierowania, olejowania lub jest bejcowane. Nowoczesne Meble łazienkowe mogą być również wykonane z płyty laminowanej imitującej drewno, jednak laminaty te narażone są dużo bardziej na warunki, jakie panują w tego typu pomieszczeniach. Laminaty są dużo tańszym produktem, jednakże oszczędność może się okazać tylko tymczasowa i nieopłacalna na dłuższą metę.

Korpusy mebli łazienkowych tzw elementy niewidoczne mebli wykonujemy z płyt laminowanych wilgocioodpornych firmy Egger. Korpusy szafek powstałe z takich materiałów spełniają najwyższe wymagania pomieszczenia, jak również są trwałe i funkcjonalne w użytkowaniu.

Meble łazienkowe w których zastosowane są szuflady, wyposażone są w okucia o podwyższonej jakości. W szufladach tych stosujemy prowadnice firmy Blum na pełnym wysuwie z systemem tzw. cichego domyku, co przekłada się na jakość i funkcjonalność produktu.

Nie masz jeszcze pomysłu na swoją nową łazienkę? Bez obaw!

Z przyjemnością zaaranżujemy dla Ciebie każdą przestrzeń, dopasowując ją do Twoich potrzeb. Zakupione u nas meble łazienkowe na wymiar będą nie tylko piękne i funkcjonalne, ale także trwałe – wykonane z najwyższej jakości dostępnych materiałów.