Szafy wnękowe na wymiar

Szafy wnękowe Warszawa

Szafy wnękowe na wymiar z drzwiami przesuwnymi wykonujemy głównie na systemach jezdnych firmy Raumplus. To niezwykle nowoczesne meble, są praktycznymi rozwiązaniami szczególnie dla małych pomieszczeń, pozwalają one na pełne wykorzystanie każdej powierzchni mieszkania. Szafę w systemie przesuwnym Raumplus można wbudować w dowolną istniejącą wnękę.

Szafy wnękowe na wymiar charakteryzują się nie tylko funkcjonalnością, ale także swą uniwersalnością, z łatwością wpasują się w każde wnętrze, zarówno w nowoczesne, jak w urządzone w stylu retro. Szafy w systemie Raumplus wykonane są z materiałów najwyższej jakości, materiałów trwałych i wytrzymałych.

Układy jezdne drzwi przesuwanych Raumplus, które posiadają szafy wnękowe na wymiar wykonane są z bardzo precyzyjnych materiałów łożyskowych, co powoduje, że mechanizm przesuwania drzwi jest bezszelestny i niezawodny przez wiele lat! Ponadto rozwiązania firmy Raumplus umożliwiają projekty drzwi o szerokości do 3 m i ciężarze do 180 kg. Układy jezdne wykonane są z precyzyjnych materiałów łożyskowych, co powoduje, że przesuwane drzwi chodzą bardzo perfekcyjnie i bezproblemowo przez wiele lat.

Szafy wnękowe na wymiar wykonujemy również stosując fronty otwierane klasycznie, wykonane z MDF lakierowanego w macie, półmacie lub w wysokim połysku, jak również stosujemy fronty fornirowane. Szafy te w nowoczesnych wnętrzach prezentują się niezwykle efektownie. Szafę taką możemy zabudować na dwa sposoby, jako zabudowa istniejącej już wnęki, bez pełnej skrzyni w środku lub jako zabudowa pełna, posiadająca podłogę, sufit, pełne boki oraz plecy.

Szafy wnękowe w pełnej zabudowie prezentują się zdecydowanie lepiej po otwarciu drzwi, sprawiają wrażenie mebla solidnego i pełnego, wykonanego z prawdziwego zdarzenia. Wnętrze mebli na wymiar, w tym szaf wnękowych wykonujemy z laminatów wg dostępnych wzorników takich firm jak Kronopol lub Egger.

Coraz większą popularnością na rynku cieszą się szafy z drzwiami klasycznie otwieranymi wykonanymi z białego lakierowanego MDF matowego lub w wysokim połysku. Szafy tak wykonane dają niesamowity efekt wizualny, są nowoczesne, eleganckie i ponadczasowe. 

Ostatnią propozycją, którą chcemy zaprezentować, to szafy wykonane na systemach firmy Hettich. Drzwi w takiej szafie po jej zamknięciu tworzą jedną wielką płaszczyznę i nadają minimalistyczny wygląd. Drzwi w tym systemie nie posiadają żądnych ram lub profili dookoła, dlatego też sprawiają wrażenie lekkości i fascynują jednocześnie swoim wyglądem.

Zastosowanie tych drzwi zarówno w salonie jak i w sypialni daje ogromną możliwość do zagospodarowania miejsce w szafie. Drzwi w tym systemie przesuwają się bardzo lekko i cicho, a dzięki Silent System zapewniają delikatne domykanie na końcu. System tych drzwi nie wymaga zastosowania uchwytów, zapewniając tym samym całkowitą swobodę przy projektowaniu. Z uwagi na doskonałe właściwości jezdne, nawet ciężkie drzwi przesuwają się swobodnie i bez użycia wielkiej siły. Drzwi do szafy wykonane na tym systemie zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Wszystkie zaprezentowane tu rozwiązania są dobre, wszystko jest jednak uzależnione od naszych gustów i upodobań, jak również od miejsca w mieszkaniu, gdzie szafy wnękowe na wymiar mają nam służyć.