Przechowywanie z wymiarem – szafy na wymiar w garderobie.

Jednym z bardzo dobrych pomysłów jest zamówienie do naszej garderoby mebli na wymiar. Dzięki temu niezależnie od tego, jaki ma metraż, będziemy mogli odpowiednio dopasować rozmiar mebli, by przeciwdziałać efektowi przytłoczenia. Ponadto półki, szuflady oraz inne elementy wyposażenia, które zamówisz, będą w 100% spełniały Twoje oczekiwania.

Zamawianie mebli na wymiar jest coraz bardziej popularne. Dzięki nim pomieszczenia stają się bardziej funkcjonalne, bo żaden centymetr sześcienny nie jest oddany przypadkowi. Właściciele zamawiają meble kuchenne czy szafy na wymiar, by zyskać swobodę konfiguracji. Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic, to nasza firma z przyjemnością podejmie się zadania zagospodarowania dla Ciebie przestrzeni w sposób ergonomiczny.

Wyposażając garderobę, możemy zrobić to na dwa sposoby. Jednym z nich jest mocowanie półek, szuflad i poziomych drążków na ubrania na specjalnych stalowych bądź aluminiowych szynach i profilach. Inną opcją do wyboru jest zainwestowanie w system wolnostojący, nieprzytwierdzony do ścian. Pierwsze wyjście wydaje się lepsze w przypadku mniejszych metraży, drugie w większej przestrzeni pozwalają utrzymać wzorowy porządek.