Nowoczesna Warszawa i nowoczesne meble

Sięgając pamięcią wstecz Warszawa zawsze kojarzyła mi się z nowoczesnością i innowacyjnością w porównaniu do pozostałych polskich miast.

W takim przeświadczeniu się wychowałem i ukształtowałem – łącznie z poglądami i patrzeniem na życie. Kiedy nadszedł pewien moment w moim życiu, gdy zdobyte doświadczenie, kontakty i wiedza umożliwiały założenie własnego interesu z realną szansą na sukces i rozwój – postanowiłem, że moja warszawska dusza będzie odzwierciedleniem wszystkiego co w Warszawie cenię sobie najbardziej.

nowoczesne meble

Wszędobylska jednorodność najbardziej panowała w gałęzi meblarskiej. Chociaż coraz więcej wielko powierzchniowych firm i marketów oferowało dobrej jakości produkty, w głowach osób, które znałem i znam do dzisiaj panuje postrzeganie mebli, jako „gierkowej” meblościanki wykonanej z taniej płyty paździerzowej. Rynek ciągle był bardzo chłonny i żądny nowych produktów w tym segmencie, dlatego powstała pracownia Max-Profil Meble, mała rodzinna firma, która postawiła sobie za cel dostarczanie najwyższej jakości mebli na wymiar w tym ekskluzywnych mebli drewnianych, lakierowanych, ciągle postrzeganych jako luksusowe i drogie. Postanowiliśmy nieco zmienić ten obraz pokazując jak wdzięcznym materiałem jest drewno wykorzystane w meblach oraz meble lakierowane, a jednocześnie, że nie jest to materiał bardzo drogi, tak jak by się mogło wydawać i mogą sobie pozwolić na niego te osoby, które rozglądają się za meblami na wymiar z wyższej półki.

Nowoczesne meble niczym nowoczesna Warszawa

Pracownia meblowa to nie tylko praca z drewnem i meblami z lakieru. Prowadzenie firmy obejmuje zarówno obsługę spraw bieżących, klientów, dostawców materiałów, projektantów i wielu innych, o których wie każdy, kto prowadzi własny biznes. Nie scalilibyśmy tego w spójną, działającą tak długo całość bez podejścia jakościowego – najpierw klient, a potem cała reszta. Jakoś się nam wtedy udało i udaje do dzisiaj, a firma urosła, ma znacznie więcej zamówień i ciągłe ma nowe pomysły na swój własny rozwój wdrażane oczywiście na bieżąco.

Nie będę się tutaj oczywiście rozpisywał o doskonałej jakości naszych produktów, bo co innego ma napisać właściciel własnej firmy. Zachęcę Was jednak do samodzielnego szukania nowoczesnych mebli, patrzenia na otaczającą Was przestrzeń i analizowania – co odróżnia wnętrza piękne od tych przysłowiowych gierkowskich meblościanek? Podpowiem Wam od razu, że to nie są pieniądze. Piękna aranżacja wnętrza i piękne meble nie wymagają aż tak grubego portfela, ale przede wszystkim otwartej głowy i bogatego wnętrza, które należy uzewnętrznić, aby żyć w kawałku lepszego świata.