Jesteś dumny ze swojej wiedzy? Pokaż ją innym

Chcąc się dzisiaj rozwijać w sferze zawodowej, życie wymaga od nas ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy. Książki, bo o nich chcemy dzisiaj z Wami porozmawiać są towarem na wagę wiedzy jaka się w nich znajduje. Nie sięgasz po nie raz, ale wielokrotnie w ciągu wielu lat. Dlaczego więc nie zadbasz, aby stały się prawdziwą dumą Twojego domu lub mieszkania?

Rozejrzyj się teraz wokoło i policz wszystkie książki w zasięgu swoich rąk. Jeżeli są więcej niż dwie, najpewniej gdzieś dalej leży ich cała kolumna, upchnięta niedbale na segmencie, który mógłby zostać wykorzystany na inne przedmioty. Nieważne czy masz duszę bibliofila i kolekcjonujesz każdą przeczytaną książkę. Nawet osoby, które nie czują wewnętrznego oporu przed oddaniem przeczytanego tytułu do biblioteki potrzebują po prostu wygodnego miejsca na jego odłożenie. Pięknie zaprojektowane regały drewniane na wymiar mogą stać się wizytówką każdej osoby, która chce podkreślić swój profesjonalizm i wiedzę. Domowa biblioteka stanowi również piękny element dekoracyjny każdego wnętrza, nadając mu styl i niepowtarzalny klimat. Nic w tym dziwnego – zarówno książki i meble miały swoje korzenie w tych samych drzewach.

Projektowanie mebli łączących w sobie walory użytkowe i estetyczne to materiał na prawdziwy bestseller. Proces rozpoczyna się od rozmowy z Klientem, któremu opisujemy technologie i proponujemy najlepsze materiały na wykonanie mebli. Funkcjonalny regał musi spełniać wiele wymagań technicznych i praktycznych. Wysokość półek, aby każdy tytuł zmieścił się w pozycji pionowej, odpowiedni udźwig każdej półki, która wytrzyma ciężar cięższych tytułów. Dodatkowy styl regałów może być im nadany przez ozdobne wykończenia i zamontowanie oszczędnego oświetlenia LED. Wyobraź sobie teraz swoją nową bibliotekę. W mieszkaniu w końcu zapanował porządek, a wszystkie książki są w jednym miejscu. Masz łatwy dostęp do każdego tytułu, a szukanie między dziesiątkami woluminów nie oznacza już ryzyka wywrócenia całego stosu, lub zdemolowania innych przedmiotów trzymanych na regale razem z książkami, które się na nim mieszczą. Teraz pomyśl jakie wrażenie zrobi na Twoich znajomych widok wiedzy, którą masz również w głowie. To wcale nie jest snobizm, ale podkreślenie własnego statusu, na który przyszło Ci pracować przez długie lata. Na koniec wyobraź sobie letni wieczór, gdy siedzisz w wygodnym fotelu relaksując się przy wciągającej fabule i szklaneczce ulubionego alkoholu.

Zasługujesz na ten komfort.

źródło: DOM Z POMYSŁEM http://www.domzpomyslem.pl/